• Home
  • بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان

بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان

– چرا مرکز تخصصی پارت اصفهان بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان می‌باشد؟

مرکز تخصصی پارت اصفهان مفتخر است از سال ۱۳۹۳ به عنوان اولین و تخصصی‌ترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آیلتس در خدمت زبان‌آموزان استان اصفهان قرار گیرد. این مجموعه متشکل از کادر علمی بسیار مجرب با سابقه تدریس بیش از ۷ سال بصورت تخصصی در زمینه‌ی آیلتس و بالغ بر ۱۵ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی می‌شد. کادر آموزشی به همراه پرسنل این مرکز بر مبناي آخرین استانداردهاي آموزش بهترین فضا را برای یادگیری شما عزیزان فراهم‌ آورده‌اند. تلاش مرکز بکارگیری بهترین اساتید و بهترین. متریال‌های آموزشی برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه زیان‌آموزان است. شما می‌توانید بروزترین و تخصصی‌ترین متدهای. آموزش آیلتس را در مرکز آیلتس اصفهان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اصفهان تجربه کنید. نتایج امتحان آیلتس زبان‌آموزان در قسمت کارنامه‌ها در دسترس شما. علاقه‌مندان قرار گرفته است.

در بخش مدیریت، مدرک‌ها و سوابق مدیریت مرکز تخصصی پارت اصفهان (جناب آقای مهران داوری) در این حیطه برای شما عزیزان قرار داده شده است.


– چه دوره‌هایی در مرکز تخصصی آیلتس اصفهان در حال برگزاری است؟

دوره‌های مرکز شامل: مكالمه زبان از مقدماتي تا پيشرفته و. دوره تخصصي آزمون آيلتس براساس متدهاي. دانشگاه كمبريج مي‌باشد.

کلاس‌ها بصورت خصوصی و نیمه‌خصوصی طبقه‌بندی شده‌اند. نتایج درخشان زبان‌آموزان طی دوران فعالیت مرکز، گویای کیفیت و تخصص. ما در حیطه زبان انگلیسی و آیلتس است. 


– فرآیند آموزش زبان در مرکز تخصصی پارت اصفهان چگونه است؟

چارت زیر مراحل آموزش زبان انگلیسی. از مرحله مبتدی تا مرحله پیشرفته و دوره‌های آیلتس را در مرکز پارت اصفهان نشان می‌دهد. ‌مطابق با چارت، چهاردوره از مقدماتی تا پیشرفته تعریف شده است که در مدت‌زمان یکسال، بصورت فشرده انجام‌می‌گیرد. این چهار دوره به‌نحوی برنامه‌ریزی و پایه‌ریزی شدند که زبان‌آموز را برای. دوره‌ی آیلتس آماده می‌کند. مبنای کلاس و کتب آموزشی در دوره‌ها، آمادگی برای آزمون آیلتس است. لذا زبان‌آموزان علاوه بر اینکه دانش زبانی خود را در مدت یکسال تا سطح پیشرفته ارتقاء می‌دهند. بصورت پیش‌فرض با مفاهیم و چارچوب آزمون آیلتس آشنا می‌شوند. پس از اتمام دوره‌ی یکساله در صورت لزوم می‌توانند در کلاس‌های آیلتس. شرکت کرده و بصورت کامل و جامع برای آزمون آیلتس آماده شوند.

بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان


– آموزش آنلاین زبان در مرکز تخصصی پارت اصفهان چگونه است؟

علاوه بر دوره های حضوری که در قالب  کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی تعریف شده اند، مرکز تخصصی آیلتس اصفهان مفتخر به برگزاری کلاس دوره های آموزش آنلاین زبان اصفهان، برای آن دسته از عزیزانی که به هر دلیل قادر به حضور در مرکز نیستند، می باشد


شما علاقه مندان به زبان انگلیسی در هر سطحی (مقدماتی تا پیشرفته) که باشید!!

می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره و تعیین‌سطح رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید؛ کارشناسان ما بصورت تمام وقت آماده پاسخ‌گویی و مشاوره بصورت حضوری و تلفنی به شما هستند.

 تلفن: ۰۳۱۳۶۲۷۶۳۰۲ و ۰۳۱۳۶۲۷۴۹۲۳

همچنین برای آگاهی از سطح دانش زبان انگلیسی خود، می‌توانید تعیین سطح آنلاین انجام دهید