• Home
  • Mat Clark – IELTS Speaking 7 دانلود کتاب

Mat Clark – IELTS Speaking 7 دانلود کتاب

دانلود کتاب Mat Clark – IELTS Speaking 7

کتاب Mat Clark، یکی از منابع محبوب و کاربردی است که در زمینه اسپیکینگ و مکالمه موردتوجه زبان‌آموزان قرارگرفته است. این کتاب برای آمادگی در آزمون آیلتس و  به طور مشخص به منظور کسب نمره ۷ آزمون آیلتس بسیار مفید و مؤثر می‌باشد.‌ محتوای آن شامل پاسخ‌های استاندارد به تست‌های اسپیکینگ کتاب‌های کمبریج است. در این صفحه مرکز آیلتس پارت ( مرکز تخصصی آموزش آیلتس اصفهان)، لینک دانلود رایگان PDF این کتاب را برای شما زبان‌آموزان محترم قرارداده است.


 

mat-clark
Mat Clark کتاب

:PDF file


شما علاقه مندان به زبان انگلیسی در هر سطحی (مقدماتی تا پیشرفته) که باشید!!

می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره و تعیین‌سطح رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید؛ کارشناسان ما بصورت تمام وقت آماده پاسخ‌گویی و مشاوره بصورت حضوری و تلفنی به شما هستند.

 تلفن: ۰۳۱۳۶۲۷۶۳۰۲ و ۰۳۱۳۶۲۷۴۹۲۳

همچنین برای آگاهی از سطح دانش زبان انگلیسی خود، می‌توانید تعیین سطح آنلاین انجام دهید

همچنین برای مشاهده نتایج آزمون آیلتس زبان آموزان مرکز تخصصی آیلتس اصفهان، به بخش کارنامه‌ها یا صفحه ما در اینستاگرام مراجعه کنید

کتاب .، یکی از منابع محبوب و کاربردی. است که در زمینه اسپیکینگ و مکالمه موردتوجه زبان‌آموزان قرارگرفته است. این کتاب برای آمادگی .به منظور کسب نمره ۷ آزمون آیلتس بسیار مفید و مؤثر می‌باشد.‌ محتوای آن شامل پاسخ‌های استاندارد. به تست‌های اسپیکینگ کتاب‌های. کمبریج است. در این صفحه لینک دانلود رایگان. پی‌دی‌اف این کتاب برای. شما زبان‌آموزان محترم قرارداده شده است.کتاب ، یکی از منابع محبوب و کاربردی. است که در زمینه اسپیکینگ و مکالمه موردتوجه زبان‌آموزان قرارگرفته است. این کتاب برای آمادگی .به منظور کسب نمره ۷ آزمون آیلتس بسیار مفید و مؤثر می‌باشد.‌ محتوای آن شامل پاسخ‌های استاندارد. به تست‌های اسپیکینگ کتاب‌های. کمبریج است. در این صفحه لینک دانلود رایگان. پی‌دی‌اف این کتاب برای. شما زبان‌آموزان محترم قرارداده شده است.