• Home
  • IELTS Speaking Actual Tests دانلود کتاب‌های

IELTS Speaking Actual Tests دانلود کتاب‌های

IELTS Speaking Actual Tests Free download

IELTS Speaking Actual Tests و دلایل اهمیت آن:

همانطور که می دانید یکی از بخش های مهم در آزمون آیلتس، بخش مکالمه یا اسپیکینگ می باشد. در این بخش برای کسب نمره بهتر زبان آموزان باید به بهترین نحو از دانش زبانی خود بهره ببرند و در عین حال از بکاربردن جملات کلیشه ای و عباراتی که صرفا جنبه حفظی دارند بپرهیزند. اما استفاده از منابعی که بتواند ایده های جدید و متنوعی را برای پاسخ دهی به سوالات شفاهی در اختیار شما قرار دهد بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود.

با توجه به تجربه اخیر داوطلبان آزمون آیلتس، یکی از منابعی که برای مهارت اسپیکینگ توصیه و تاکید شده است، کتاب ‌های اکچوال تست می‌باشند. این کتاب‌ها به عنوان منابعی بسیار مفید و موثر برای آمادگی در بخش مکالمه آزمون آیلتس، است. نسخه جدید این کتاب هر چهارماه یکبار ارائه می‌شود. ممکن است در ویرایش‌ های جدید، یکسری موضوعات حذف یا اضافه شوند.

بر همین اساس، استفاده از این کتاب علاوه بر آشنایی با تاپیک ‌ها، نمونه پاسخ هایی هم برای هر تاپیک ارائه می‌ دهد. زبان‌آموزان می‌توانند با مطالعه از آن‌ها ایده گرفته و پاسخ ‌های خود را برای هر تاپیک آماده کنند.

IELTS Speaking Actual Test

در این بخش لینک دانلود رایگان جدید ترین نسخه این کتاب (ماه جان- می 2020) به همراه نسخه‌های اخیر آن در قالب فایل پی دی اف قرار داده شده است؛

2020

Speaking-Actual-Tests Jan-May-2020 (PDF)

Audio Files

Speaking-Actual-Tests Jan-May-2020 (Audio)


2019

Speaking-Actual-Tests Sep-Dec 2019 (PDF)

Speaking-Actual-Tests May-Aug 2019 (PDF)

Speaking-Actual-Tests Jan-Apr 2019 (PDF)


2018

Speaking-Actual-Tests Sep-Dec 2018 (PDF)

Speaking-Actual-Tests May-Aug 2018 (PDF)