• Home
  • IELTS Speaking Actual Tests دانلود رایگان

IELTS Speaking Actual Tests دانلود رایگان

IELTS Speaking Actual Tests و دلایل اهمیت آن:

همانطور که می دانید یکی از بخش های مهم در آزمون آیلتس، بخش مکالمه یا اسپیکینگ می باشد. در این بخش برای کسب نمره بهتر زبان آموزان باید به بهترین نحو از دانش زبانی خود بهره ببرند و در عین حال از بکاربردن جملات کلیشه ای و عباراتی که صرفا جنبه حفظی دارند بپرهیزند. اما استفاده از منابعی که بتواند ایده های جدید و متنوعی را برای پاسخ دهی به سوالات شفاهی در اختیار شما قرار دهد بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود.

با توجه به تجربه اخیر داوطلبان آزمون آیلتس، یکی از منابعی که برای مهارت اسپیکینگ توصیه و تاکید شده است، کتاب ‌های اکچوال تست می‌باشند. این کتاب‌ها به عنوان منابعی بسیار مفید و موثر برای آمادگی در بخش مکالمه آزمون آیلتس، است. نسخه جدید این کتاب هر چهارماه یکبار ارائه می‌شود. ممکن است در ویرایش‌ های جدید، یکسری موضوعات حذف یا اضافه شوند.

بر همین اساس، استفاده از این کتاب علاوه بر آشنایی با تاپیک‌ها، نمونه پاسخ هایی هم برای هر تاپیک ارائه می‌دهد. زبان‌آموزان می‌توانند با مطالعه از آن‌ها ایده گرفته و پاسخ ‌های خود را برای هر تاپیک آماده کنند.

در این بخش مرکز آیلتس پارت ( مرکز تخصصی آموزش آیلتس اصفهان) لینک رایگان جدیدترین نسخه این کتاب (January – April 2021) به همراه نسخه های پیشین آن در قالب فایل PDF برای شما عزیزان قرار داده است: 


IELTS Speaking Actual Tests دانلود رایگان

actual test 2021

۲۰۲۱

IELTS.Speaking.Actual.Tests.Jan-Apirl2021_PDF


۲۰۲۰

IELTS-Speaking-Actual-Tests-April-July-2020 (PDF)

Speaking-Actual-Tests Jan-May-2020 (PDF)

Audio Files

Speaking-Actual-Tests Jan-May-2020 (Audio)


۲۰۱۹

Speaking-Actual-Tests Sep-Dec 2019 (PDF)

Speaking-Actual-Tests May-Aug 2019 (PDF)

Speaking-Actual-Tests Jan-Apr 2019 (PDF)


۲۰۱۸

Speaking-Actual-Tests Sep-Dec 2018 (PDF)

Speaking-Actual-Tests May-Aug 2018 (PDF)

Speaking-Actual-Test-Jan-to-April-2018 (PDF)


شما علاقه مندان به زبان انگلیسی در هر سطحی (مقدماتی تا پیشرفته) که باشید!!

می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره و تعیین‌سطح رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید؛ کارشناسان ما بصورت تمام وقت آماده پاسخ‌گویی و مشاوره بصورت حضوری و تلفنی به شما هستند.

 تلفن: ۰۳۱۳۶۲۷۶۳۰۲ و ۰۳۱۳۶۲۷۴۹۲۳

همچنین برای آگاهی از سطح دانش زبان انگلیسی خود، می‌توانید تعیین سطح آنلاین انجام دهید

همچنین برای مشاهده نتایج آزمون آیلتس زبان آموزان مرکز تخصصی آیلتس اصفهان، به بخش کارنامه‌ها یا صفحه ما در اینستاگرام مراجعه کنید