• Home
  • Grammar for IELTS دانلود کتاب

Grammar for IELTS

کتاب کمبریج آیلتس (Grammar for IELTS) یکی از موثرترین کتاب‌ها در زمینه‌ی آموزش گرامر یا دستور زبان انگلیسی است. این کتاب برای زبان‌آموزان در سطوح بالا بسیار مفید و کاربردی است. بسیاری از زبان‌آموزان به دنبال حل مشکلات ساختاری و گرامری در بحث زبان انگلیسی هستند. همچنین مشکلات زیادی در بکارگیری ساختارها و جمله‌بندی‌ها دارند. لذا بکارگیری یک مجموعه مفید و مؤثر که علاوه برافزایش دانش آن‌ها در بخش دستور زبان، دارای حجم بالای مطالب آموزشی در سایر بخش‌ها است؛ بسیار کاربردی است؛

کتاب کمبریج آیلتس، به منظور آمادگی زبان‌آموزان برای آزمون آیلتس نکات مهم را در قالب 25 درس ارائه می‌دهد. این کتاب علاوه بر یادگیری گرامرهای موردنیاز آزمون آیلتس، موجب تقویت مهارت شنیداری زبان‌آموز نیز می‌شود. تمرین‌های موجود در این کتاب از میان تست‌های آیلتس انتخاب شده است.

Cambridge-grammar-for-ielts
Grammar for IELTS

یکی از مزایای اصلی این کتاب در مقایسه با سایر منابع مشابه، هماهنگی محتوایی و ساختاری آن با آزمون آیلتس است. بدین ترتیب زبان آموزان بامطالعه این منبع بسیار مهم موفقیت خود را در آزمون آیلتس تا حد بسیاری تضمین می‌کنند. یکی دیگر از مزایای ارزشمند این کتاب، آزمون ورودی آن است. آزمون ورودی که در ابتدای کتاب ارائه میشود، زبان‌آموزان را مطابق با نیازشان به دروس مربوطه ارجاع می‌دهد. بدین‌ترتیب افرادی که به لحاظ زمانی دچار محدودیت هستند، براحتی و با صرف کمترین زمان مطالب مورد نیاز خود را یافته و مطالعه می‌کنند. این آزمون کمک شایانی. به صرفه جویی در زمان، به زبان آموزان می‌کند.

در ادامه علاوه بر فایل پی‌دی‌اف کتاب فوق، فایل صوتی آن نیز جهت تقویت مهارت  شنیداری در اختیار زبان آموزان محترم قرار می‌گیرد.

:PDF دانلود فایل

:دانلود فایل صوتی