• Home
  • Essential words for IELTS دانلود کتاب

Essential words for IELTS دانلود کتاب


Essential words for IELTS

کتاب Essential words for IELTS. یکی از مجموعه های آموزش لغات زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس می باشد. که شامل ۲۵ درس و ۵ آزمون است. محتوای کتاب، زبان آموزان را برای کسب نمره‌ی. بالا در آزمون آیلتس آماده کرده. همچنین به فهم هرچه بیشتر مطالب کمک می‌کند. این مجموعه شامل فایل صوتی نیز می‌باشد. یکی از مزیت های این کتاب این وجود متن فایل‌های. صوتی در انتهای کتاب بصورت کتبی است. در این صورت، اگر زبان‌آموزان متوجه بعضی از قسمت‌های فایل‌های صوتی نشدند،. به کمک این متن به راحتی می‌توانند. مهارت شنیداری خود را برای آزمون آیلتس تقویت کنند.


 

Essential words for IELTS

:PDF file

:Audio file

 

so می‌توانید جهت کسب. اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره و تعیین سطح رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما بصورت تمام‌وقت آماده پاسخ‌گویی و مشاوره بصورت. حضوری و تلفنی به شما هستند.

تلفن: ۰۳۱۳۶۲۷۶۳۰۲ و ۰۳۱۳۶۲۷۴۹۲۳

کتاب Essential words for IELTS، .یکی از مجموعه های آموزش. لغات زبان انگلیسی برای. آزمون آیلتس می باشد؛ که شامل ۲۵ درس. و ۵ آزمون است. محتوای کتاب، زبان آموزان را برای کسب نمره‌ی بالا در آزمون آیلتس آماده. کرده و همچنین به فهم هرچه بیشتر مطالب کمک می‌کند. این مجموعه شامل فایل صوتی. نیز می‌باشد. یکی از مزیت های این کتاب این وجود متن فایل های صوتی در انتهای. کتاب بصورت کتبی است. در این صورت، اگر زبان آموزان. متوجه بعضی از قسمت های فایل های صوتی نشدند. به کمک این متن به راحتی می‌توانند. مهارت شنیداری خود را برای. آزمون آیلتس تقویت کنند؛