• Home
  • Dictionary Longman دانلود نرم افزار

Dictionary Longman دانلود نرم افزار

Dictionary Longman دانلود نرم افزار

Dictionary Longman یکی از معتبرترین و کامل ترین مراجع برای علاقه مندان به زبان انگلیسی بوده و هست. این مجموعه در قالب نرم افزار می تواند بسیار کاربردی و راحت در دسترس شما عزیزان قرار بگیرد. در این بخش لینک دانلود این نرم افزار برای گوشی های هوشمند با سیستم عامل android و Ios قرار داده شده است. شما عزیزان میتوانید با داشتن این نرم افزار در گوشی همراه خود در لحظه از قابلیت ‌های آن بهره مند شوید.

همچنین جستجوی لغات جدید برای شما به مراتب بسیار آسان تر و در دسترس تر خواهد بود. استفاده از این نرم افزار بخصوص یادگیری لغات در قالب جملات و توضیحات انگیسی و همچنین مثال‌های مربوطه به شدت توصیه می گردد. علاوه بر آن تلفظ صحیح لغات و عبارات از دیگر مهارت هایی است که به کمک این نرم افزار به راحتی ارتقا می یابد.


Dictionary Longman دانلود

Android:

ِِDictionary Longman for Android

IOS:

Dictionary Longman for ios


شما می توانید تجربیات زبان آموزان مرکز تخصصی آیلتس اصفهان (پارت) را در صفحه اینستاگرام ما دنبال کنید. همچنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره و تعیین سطح رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید؛ کارشناسان ما بصورت تمام وقت آماده پاسخ‌گویی و مشاوره بصورت حضوری و تلفنی به شما هستند.

تلفن: ۰۳۱۳۶۲۷۶۳۰۲ و ۰۳۱۳۶۲۷۴۹۲۳