• Home
  • معرفی دوره‌ها در مرکز آیلتس اصفهان
  • دوره مکالمه و Pre-IELTS

دوره مکالمه و Pre-IELTS

دوره مکالمه و Pre-IELTS

دوره جامع آموزش‌زبان (دوره مکالمه و Pre-IELTS) در مرکز آیلتس اصفهان از مقدماتی تا پیشرفته شامل چهار مهارت اصلی reading, writing, listening & speaking است. این دوره زبان‌آموزان پایه و مبتدی را در بازه زمانی یک سال (طبق چارت زیر) تا مرحله پیشرفته و دوره‌ی آیلتس آماده می‌کند. طی این دوره زبان‌آموزان با تاکید بر مهارت گفتار و شنیدار، کلیه مهارت‌های لازم برای آمادگی قبل از دوره‌ی آیلتس را آموزش می‌بینند.

ساختار دوره‌های مکالمه و پری آیلس بگونه‌ای بوده که علاوه بر آموزش مهارت‌های زبانی، زبان‌آموزان را با مفاهیم و محتویات آزمون آیلتس (IELTS) به طور غیرمستیم آشنا می‌کند. در نتیجه زبان‌آموزان پس از اتمام این دوره‌ها با پایه‌ی زبانی بسیار قوی وارد دوره آیلتس شده و عملکردی ایده‌آلی در آزمون خواهند داشت.

تصویر بالا کتاب‌های اصلی دوره های آمادگی پیش از آیلتس هستند. اما محتوای کلاس‌ها محدود به کتاب‌های آموزشی نیست. در طول دوره‌ها از متد‌های مختلفی به منظور افزایش علاقه‌مندی زبان آموزان و یادگیری بهتر و بیشتر استفاده خواهدشد.ما متخصص‌ترین و مجرب‌ترین اساتید را به همراه جدیدترین متدهای آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان اصفهان برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان گرد هم آورده‌ایم.

شما در هر سطحی از زبان انگلیسی (مقدماتی تا پیشرفته) که باشید می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره و تعیین سطح رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.