• Home
  • دوره‌ی آموزش آیلتس IELTS 

دوره‌ی آموزش آیلتس IELTS 

دوره‌ی آموزش آیلتس IELTS 

 مرکز تخصصی آیلتس اصفهان به عنوان بهترین مرکز آموزش آیلتس در اصفهان، تخصصی‌ترین و فشرده‌ترین دوره‌ی آموزش آیلتس IELTS را با بهترین نتیجه ارائه می‌دهد. در ادامه مطالب با شرایط این دوره بیشتر آشنا خواهید شد.


دوره‌ی آموزش ایلتس IELTS


دوره‌ی آموزش آیلتس شامل چهار مهارت Speaking, Reading, Writing و Listening می‌باشد. زبان‌آموزان در این دوره با آموزش جامع سوالات و استراتژی‌ها و تکنیک‌های‌ موردنیاز برای پاسخ‌گویی به آن‌ها آشنا می‌شوند. با پیاده‌سازی مرحله به مرحله این روش‌ها بر‌ روی‌ سوالات در کلاس زیرنظر استاد‌ درس، در انواع سوالات به تسلط کافی می‌رسند.

 همچنین زبان‌آموزان ضمن آشنایی با انواع مقالات، روش‌های مرحله‌به‌مرحله نوشتن آن‌ها را فراگرفته و‌ آن‌ها تمرین و‌ ممارست می‌کنند. تا با حمایت استاد و دریافت فیدبک به مهارت کافی در نوشتن انواع مقالات، گزارش‌ها و نامه‌ها می‌رسند. در پایان دوره نیز زبان‌آموزان‌ در یک آزمون آزمایشی آیلتس شرکت می‌کنند. در این صورت تمامی افراد سطح خود را محک‌زده و برای شرکت در آزمون آیلتس به ماکزیمم راندمان خود می‌رسند.

 تصویر بالا منابع اصلی دوره‌ی آموزش ایلتس هستند. اما محتوای کلاس‌ها محدود به کتاب‌های آموزشی نیست. در طول دوره‌ها از متد‌های مختلفی به منظور افزایش علاقه‌مندی زبان‌آموزان و یادگیری بهتر و بیشتر استفاده خواهدشد.

دوره‌ی آموزش آیلتس IELTS 

ما متخصص‌ترین و مجرب‌ترین اساتید را به همراه جدیدترین متدهای آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان اصفهان برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان گرد هم آورده‌ایم.

شما در هر سطحی از زبان انگلیسی (مقدماتی تا پیشرفته) که باشید می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره و تعیین سطح رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

تعیین سطح آنلاین
تماس با ما